KANSLIET

team_image
Lisa Klefbom
Generalsekreterare

LISA ÄR CHEF PÅ KANSLIET OCH ANSVARAR FÖR att leda VERKSAMHETEN, PERSONALen, EKONOMI OCH att utveckla organisationen.

070 - 742 10 35

lisa.klefbom@ungadrogforebyggare.se

team_image
Agneta Popescu Andersson
Ekonomiadministratör

Agneta arbetar med ekonomi och kansliadministration.

08 - 742 10 35

agneta.andersson@ungadrogforebyggare.se

team_image
Nadja Slotte
Medlemssamordnare

Nadja har ansvar för att hålla kontakt med och ge stöd till medlemmarna. Hon ansvarar även för utbildning och kompetensutveckling av medlemmarna samt arrangerar klubb-och regionträffar.

070 493 37 85

nadja.slotte@ungadrogforebyggare.se

team_image
Lotta Art-Han Bengtsson
Verksamhetsutvecklare

Lotta samordnar Unga Drogförebyggare projekt samt ansvarar för organsiationens externa kommunikation.

072 003 43 07

lotta.bengtsson@ungadrogforebyggare.se

FÖRTROENDE-
VALDA

team_image
Marcus Nilsson
Förbundsordförande

marcus.nilsson@ungadrogforebyggare.se

073- 440 20 20

team_image
Majmona Susoho
vice Förbundsordförande

majmona.susoho@ungadrogförebyggare.se

team_image
Anton Resare
Valberedning

anton.resare@ungadrogforebyggare.se

KANSLIET

Besöksadress:
Havregatan 11
118 59 Stockholm

 

Postadress:
Havregatan 13
118 59 Stockholm

 

Mail: kansli@smartungdom.se

PRESSKONTAKT

Har du förfrågningar om
samarbete i press eller media,
kontaktaUnga Drogförebyggare
förbundsordförande eller
generalsekreterare.
Kontaktuppgifter hittar du nedan.

Marcus Nilsson
Förbundsordförande
marcus.nilsson@ungadrogforebyggare
073- 440 20 20

Lisa Klefbom
Generalsekreterare
lisa.klefbom@ungadrogforebyggare.se
070 – 742 10 35

 

Maila för tillgång till pressbilder
och logotyp.