KANSLIET

team_image
Lisa Klefbom
Generalsekreterare

LISA ÄR CHEF PÅ KANSLIET OCH ANSVARAR FÖR att leda VERKSAMHETEN, PERSONALen, EKONOMI OCH att utveckla organisationen.

070 - 742 10 35

lisa.klefbom@ungadrogforebyggare.se

team_image
Agneta Popescu Andersson
Ekonomiadministratör

Agneta arbetar med ekonomi och kansliadministration.

08 - 742 10 35

agneta.andersson@ungadrogforebyggare.se

team_image
Nadja Slotte
MedlemssamordnareNadja har ansvar för att hålla kontakt och ge stöd till medlemmarna. Hon ansvarar även för utbildning och kompetensutveckling av medlemmarna samt arrangerar förenings-och regionsträffar.070 493 37 85nadja.slotte@ungadrogforebyggare.se
team_image
Lotta Art-Han Bengtsson
Verksamhetsutvecklare

Lotta samordnar Unga Drogförebyggare projekt samt ansvarar för organisationens externa kommunikation. Lotta ansvarar även för extern utbildning och föreläsning för de som ej är medlemmar.

072 003 43 07

lotta.bengtsson@ungadrogforebyggare.se

FÖRTROENDE-
VALDA

team_image
Majmona Susoho
Förbundsordförande majmona.susoho@ungadrogforebyggare.se 076- 321 58 05
team_image
Sofie Levin
Vice Förbundsordförande sofie.levin@ungadrogförebyggare.se
team_image
Anton Resare
Valberedning

anton.resare@ungadrogforebyggare.se

KANSLIET

Besöksadress:
Havregatan 11
118 59 Stockholm

 

Postadress:
Havregatan 13
118 59 Stockholm

 

Mail: kansli@ungadrogforebyggare.se

Telefonnummer: 08 742 10 35

PRESSKONTAKT

Har du förfrågningar om
samarbete i press eller media,
kontakta Unga Drogförebyggare
förbundsordförande eller
generalsekreterare.
Kontaktuppgifter hittar du nedan.

Majmona Susoho
Förbundsordförande
Majmona.susoho@ungadrogforebyggare.se
076-321 58 05

Lisa Klefbom
Generalsekreterare
lisa.klefbom@ungadrogforebyggare.se
070 – 742 10 35

 

Maila för tillgång till pressbilder
och logotyp.